Škola v přírodě - čtvrtek 22.6.2017, den pátý
Dnešní ráno již bylo opět krásné, trošku jsme zaspali, ale vše dopadlo dobře a snídani jsme stihli včas. Po snídani jsme dokončovali střelbu ze vzduchovky a pětiboj. Družstva, která měla volno, pletla náramky přátelství, což byl největší hit letošní školy v přírodě.

K obědu byla zeleninová polévka a vepřová směs s rýží. Po poledním klidu jsme jeli do Chlumu u Třeboně k rybníku Hejtman, kde jsme strávili část odpoledne. Cestou zpět jsme se zastavili na točenou zmrzlinu. Někteří šli ještě utrácet do místního nákupního střediska.

Po návratu na ubytování, posledním úklidu kol, vyprání plavek a sušení ručníků jsme začali pomalu hodnotit celý průběh školy v přírodě. Každý sám za sebe psal, co se jim líbilo x nelíbilo na škole v přírodě.
Po večeři – výběr ze dvou jídel - meruňkové knedlíky nebo kuře na paprice s těstovinami jsme začali balit na zítřejší odjezd domů. Po zabalení kufrů a tašek bylo vyhodnocení soutěží, rozdání cen a medailí.
Dnešní den jsme také oslavovali narozeniny Adélky Marečkové, Adama Lercha a Oldy Lankaše, všichni dostali malý dortík – větrník se svíčkou. Celý den jsme zakončili přehlídkou pyžam a volbou nejhezčího pyžama, což bylo velice obtížné, tak jsme ocenili asi 8 dětí. Večerka se nám trochu protáhla, ale ve 22 hodin již všichni spali.

Zdravím a posílám vzkaz od dětí

„Máme se tu dobře a srdečně zdravíme.“
 
thn_20170622_211505.jpg thn_IMG-20170622-WA0005_resized_1.jpg